درباره ما

شرکت زیست آزما طب در سال ۱۳۹۴ با هدف معرفی به روزترین کیت های تست سریع تشخیصی آزمایشگاهی تأسیس شد و در حال حاضر با داشتن نمایندگی انحصاری از کمپانی های معتبر و مولتی نشنال اروپایی، یکی از پیشتازان این عرصه در کشور عزیزمان ایران است. از همان سال تصمیم به ارایه خدمت به بیماران مبتلا به دیابت را نیز گرفت و براین اساس در حال حاضر دستگاه گلوکومتر خاصی را به بازار ایران معرفی کرده است که قابلیت سخنگو بودن به زبان فارسی را دارد.

تماس با ما

زیست آزما طب تلاش می کند با ماندن در کنار مشتریان و شرکای تجاری خود، از نیازها و انتظاراتی که ممکن است از محصولات و خدماتش داشته باشند، آگاه شود. گوش دادن به صدای آنها، به همت تیم تحقیق و توسعه خود، به زیست آزما طب این امکان را می دهد تا تقاضای بازار جدید را دریابد و محصولات خلاقانه ای برای پاسخ به آنها ارائه دهد.

هدف ما ارائه تست های تشخیصی نوآورانه جهت کمک به پزشکان برای تصمیم گیری سریع و بهتر پزشکی و در نتیجه اجرای تصمیمات نجات بخش است. در این راستا متعهد می شویم در تمامی موارد حقوق مشتریان گرامی را طی مراحل مختلف از سفارش کالا تا تحویل و خدمات پس از فروش کالا به نحو احسن رعایت نماییم.